Centrum Handlowe Auchan Żory ma nowe wnętrza

Auchan Żory

Ceetrus Polska zakończył modernizację Centrum Handlowego Auchan Żory. Prace remontowe trwały kilka miesięcy. Dzięki nim klienci zyskali odnowione, nowoczesne przestrzenie, m.in. strefę restauracyjną, pokój rodzica i dziecka oraz pasaże i toalety.

Centrum Handlowe Auchan Żory obecne na lokalnym rynku od blisko 18 lat jest, jak informuje zarząd obiektu, chętnie wybieranym przez mieszkańców miasta miejscem zakupów. Z myślą o zwiększeniu komfortu wizyt klientów w obiekcie Ceetrus Polska, który jest właścicielem i zarządza centrum, zdecydował o modernizacji wnętrza.

Nowa przestrzeń do odpoczynku i spotkań w Centrum Handlowym Auchan Żory

– Klienci doceniają ofertę handlową naszego obiektu, dzięki której podczas jednej wizyty mogą zakupić odzież, obuwie, produkty spożywcze, leki, artykuły do domu oraz sprzęt sportowy, a także zjeść posiłek oraz skorzystać z usług. Zależało nam na tym, aby nasze wnętrze stało się bardziej komfortowe, a nasi goście znaleźli w nim także przestrzeń do odpoczynku i spotkań z najbliższymi – mówi Aleksandra Złotek, menedżer Centrum Handlowego Auchan Żory.

Zmiany wprowadzone w Centrum Handlowym Auchan Żory można zauważyć już od wejścia do obiektu. W pasażu została wymieniona podłoga oraz oświetlenie, a ściany pomalowano na jasne kolory. Dzięki temu wnętrza stały się nowoczesne i bardziej doświetlone. Klienci znajdą w nich strefy wypoczynku z wygodnymi meblami. Z myślą o rodzinach odwiedzających centrum handlowe z najmłodszymi, zmieniono aranżację wnętrza i wyposażenie pokoju rodzica i dziecka. Znalazły się tam wszelkie sprzęty niezbędne, by przewinąć i nakarmić dziecko, a także chwilę odpocząć.

Całkowicie zmieniła się również aranżacja strefy restauracyjnej, gdzie klienci mogą komfortowo zjeść posiłek i spędzić czas z najbliższymi. Znalazły się tam wygodne meble i stoły. W nowym wystroju przestrzeni wykorzystano elementy drewniane i kolorowe obicia.

Autorem projektu odnowionych wnętrz Centrum Handlowego Auchan Żory jest pracownia architektoniczna Tremend. Inspiracją była zarówno nazwa miejscowości, pochodząca prawdopodobnie od słowa „żar”, jak i hasło centrum handlowego, czyli „Zakupy to Twój żywioł”. W projekcie wnętrza cztery żywioły reprezentowane są przez kolory: czerwony (ogień), żółty (powietrze), niebieski (woda), zielony (ziemia). Kolory te będą się przenikały, jak również wyznaczały poszczególne strefy, np. relaksu, wejścia czy toalety. Generalnym wykonawcą prac budowlanych była firma J.T. Konkurent. Obiektem zarządza Ceetrus Polska.

Oferta Centrum Handlowego Auchan Żory

Centrum Handlowe Auchan Żory to ulubione miejsce zakupów mieszkańców Żor, które jest dostosowane do potrzeb rodzin z dziećmi oraz osób niepełnosprawnych. Jego ofertę tworzy ponad 25 sklepów i punktów usługowych. Wśród popularnych polskich i międzynarodowych marek odzieżowych i obuwniczych znajdują się, m.in. Orsay, Big Star, CCC i sklepy z upominkami. W obiekcie mieści się również hipermarket Auchan, natomiast na terenie centrum znajduje się Leroy Merlin, Norauto, Decathlon i stacja paliw Auchan.

Centrum Handlowe Auchan Żory jest również dogodnym miejscem spotkań i odpoczynku. Oferuje restauracje, a także przestrzenie dostosowane do potrzeb rodzin z dziećmi, w tym pokój rodzica i dziecka. Klienci centrum mogą korzystać z bezpłatnego parkingu na ponad 1300 miejsc, w tym dla osób niepełnosprawnych. Obiekt mieści się przy ul. Francuskiej 11 w Żorach. Powstał w 2001 roku, a w 2018 został odnowiony. Obiekt ma 19 105 mkw. powierzchni handlowej.

O Ceetrus Polska

Ceetrus Polska sp. z o.o. (d. Immochan Polska sp. z o.o.) działa jako właściciel, inwestor, komercjalizator i zarządca centrów, galerii oraz parków handlowych Auchan. Firma Ceetrus powstała w 1976 roku we Francji, a dziś jest obecna w 12 krajach na świecie. W Polsce prowadzi działalność od 1996 roku. Obecnie posiada 24 centra handlowe i zarządza powierzchną handlową wielkości blisko 700 tys. mkw. Ceetrus Polska jest również wyłącznym komercjalizatorem 16 obiektów handlowych z hipermarketem Auchan (d. Real) o powierzchni  38 183 mkw. Ceetrus Polska rozwija działalność w takich obszarach, jak handel, nieruchomości mieszkaniowe, biura, infrastruktura, turystyka i rekreacja.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn