Galeria Echo zyskała nowego najemcę gastronomicznego

Restauracja Lepione – nowy koncept oferujący dania kuchni polskiej robione na oczach gości wzbogacił niedawno ofertę gastronomiczną kieleckiej Galerii Echo. Nowy lokal ma 118 mkw. powierzchni.

– Jako najpopularniejsze centrum handlowe w regionie stale dbamy o poszerzanie oferty dla naszych klientów. Jesteśmy zadowoleni, że Lepione, koncept gastronomiczny, prezentujący bardzo nowoczesne podejście do oferowania posiłków został naszym najemcą – podkreśla Jakub Ociepka, asset manager odpowiedzialny za Galerię Echo w EPP.

Nowy najemca gastronomiczny w Galerii Echo

Lokal Lepione stawia nacisk na różnorodność i jakość potraw. Aby ułatwić wybór są one podawane w systemie bufetowym, a zapłata za posiłek następuje przy kasie. To koncept wygodny także dla rodzin z dziećmi. Lokal urządzono w przyjemnej estetyce bazującej na jasnych kolorach i podzielono na trzy strefy. W pierwszej przygotowano wybór potraw mącznych oraz dodatki, w drugiej dania mięsne, natomiast w trzeciej sałatki oraz desery. Dodatkowym elementem karty dań są zupy i wyciskanie na miejscu soki.

– Lokal z tak bogatą ofertą dań dopasowanych do rozmaitych gustów stanowi nowość na gastronomicznej mapie. Przede wszystkim bazujemy na zdrowych, ekologicznych oraz sezonowych składnikach, co jest gwarancją  jakości i smaku. Oprócz dań będących odpowiedzią na tradycyjne gusta, takich jak pierogi, które będą zaskakiwać nowymi nadzieniami, czy tradycyjny schabowy, przygotowaliśmy też szeroki wybór produktów dla osób odżywiających się świadomie i dbających     o linię  m.in. świeże sałatki i autorskie zestawy pysznych świeżo wyciskanych soków – mówi Agnieszka Żółkiewicz – Project Manager w firmie Wrocławska Akademia Kulinarna, będącej właścicielem marki.

250 sklepów i punktów usługowych w Galerii Echo

Galeria Echo w Kielcach to największe centrum handlowe w  regionie świętokrzyskim, stanowi jedną z kluczowych nieruchomości w portfelu EPP. Inwestycja o łącznej powierzchni najmu przekraczającej 71,5 tys. mkw. oferuje ponad 250 różnego rodzaju sklepów i punktów usługowych, nowoczesne kino, studio fitness oraz kręgielnię. Dogodne położenie w pobliżu centrum miasta, niedaleko licznych osiedli mieszkaniowych oraz kampusów uniwersyteckich, gwarantuje dostępność projektu zarówno dla klientów poruszających się pieszo, jak i transportem publicznym czy własnym samochodem. Galeria Echo oferuje wiele udogodnień. Specjalną opieką otaczane są rodziny z małymi dziećmi – centrum udostępnia m.in. dedykowane miejsca parkingowe, wózki dziecięce, strefę Kids Play oraz opaski pozwalające na znalezienie dziecka na terenie galerii. W inwestycji znajduje się też bezpłatny, monitorowany parking dla rowerów oraz serwis rowerowy. Co miesiąc centrum odwiedzane jest przez prawie 800 tys. osób.

EPP jest największym w Polsce właścicielem centrów handlowych pod względem wielkości posiadanej powierzchni najmu brutto (GLA). Spółka działa według formuły REIT, a jej portfel obejmuje 19 obiektów handlowych, sześć biurowych oraz dwa obiekty wielofunkcyjne w realizacji o łącznej powierzchni wynoszącej ponad 835 tys. mkw. Projekty EPP zlokalizowane są w 20 największych miastach w Polsce.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.