Sieć Księgarnia Świat Książki urosła o 5 lokalizacji

Koniec 2018 roku był wyjątkowo intensywnym czasem dla sieci Księgarnia Świat Książki. Nowe księgarnie zadebiutowały w Warszawie, Pruszkowie, Zakopanem i Katowicach.

Tylko w Warszawie księgarnia Świat Książki pojawiła się w dwóch lokalizacjach, dzięki czemu liczba punktów sieci w stolicy wzrosła do 18. lokalizacji. 19 grudnia sieć wzbogaciła ofertę Atrium Promenada przy ul. Ostrobramska 75C, a 25 października – Atrium Targówek przy ul. Głębockiej.

15 grudnia marka zadebiutowała w Zakopanem. W CH Krupówki przy ul. Krupówki 40 otwarta została pierwsza w tym mieście Księgarnia Świat Książki. Z kolei swoją pozycję sieć umocniła w Katowicach, gdzie 15 listopada otworzyła już piąty punkt. Tym razem sieć wybrała lokal w Galerii Libero przy ul. T. Kościuszki 229. Wcześniej, bo 10 listopada Księgarnia Świat Książki weszła ze swoją ofertą do Nowej Stacji Pruszków przy ul. Sienkiewicza 19.

Dynamiczna ekspansja

Sieć Księgarnie Świat Książki działa prężnie i rozwija się z myślą o swoich klientach oraz ich potrzebach. Świadczy o tym między innymi powiększanie i remontowanie istniejących księgarń, a także inwestowanie w nowe lokalizacje – głównie w centrach handlowych i galeriach na terenie całej Polski. – Nowe lokale powstają szczególnie w miastach, w których do tej pory nie były obecne – mówi dla Retailnet.pl Alicja Bender, sieć Księgarnie Świat Książki.

Księgarnie Świat Książki to dynamicznie rozwijająca się sieć licząca już ponad 120 salonów na terenie całej Polski, których oferta obejmuje nowości, hity wydawnicze i klasykę – od ambitnych tytułów dla wymagających przez literaturę popularną po książki dla dzieci i podręczniki. Sieć wspiera Duże Rodziny – w księgarniach akceptowana jest Karta Dużej Rodziny, a jej posiadacze mają możliwość skorzystania ze specjalnych rabatów.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.