Eksperci doceniają wdrożenia firmy Schwitzke Górski

scf-2019-exhibition-and-awards-partner-schwitzke-gorski-douglas

Nasz koncept Douglas Pro, podobnie jak Pflanzen Breuer, został nominowany do EuroShop ReatilDesign Awards. Docenione koncepty stawiają w centrum Customer Experience, który budujemy dzięki stosowaniu z wyczuciem rozwiązań analogowych i digitalowych – poinformował Michał Górski, prezes firmy Schwitzke Górski.

– W naszych projektach łączymy optykę klienta (badania), pracowników sklepu, działów marketingu i ekspertów z zakresu digital signage, z wiedzą projektantów. W naszych realizacjach monitory czy ekrany dotykowe nie tylko spełniają walor estetyczny czy zastępują plakaty, one są integralną częścią doświadczenia, które zdefiniował klient – mówi w rozmowie z redakcją Retailnet.pl Michał Górski.

Firma Schwitzke Górski jest Partnerem merytorycznym wiosennej edycji Shopping Center Forum 2019, organizowanego przez Evigo.com – wydawcę miesięcznika Shopping Center Poland Magazine i portalu Retailnet.pl.

Schwitzke Górski nominowany do nagrody

Oba nominowane do nagrody projekty zostały zrealizowane w Niemczech. Jednym z nich jest centrum ogrodnicze Pflanzen Breuer zlokalizowane w  Sankt Augustin. Otwarcie nastąpiło w marcu 2018 roku. Całość ma 8 tys. mkw. powierzchni.

Pflanzen-Breuer
Pflanzen Breuer zlokalizowane w Sankt Augustin

Drugim projektem zrealizowanym przez firmę Schwitzke Górski, który został nominowany do nagrody EuroShop ReatilDesign Awards jest salon sieci  Douglas Pro. Chodzi o nową koncepcję sklepu premium marki Douglas. Zlokalizowany w Hamburgu salon ma 100 mkw. powierzchni i został oddany do użytku we wrześniu ubiegłego roku.

Wdrożenia Schwitzke Górski w branży retail

Firma Schwitzke Górski kreuje nowe standardy punktów sprzedaży i punktów handlowych i usługowych na polskim i europejskim rynku. Każdego roku ponad 200 projektów ma swoje otwarcia. Główni klienci grupy Schwitzke Górski to marki sektora modowego, jak choćby LPP, Martes Sport, Wojas, GastroMall, Nakielny, Mustang i Home&You. Firma realizuje również projekty w branży gastronomicznej, usługowej, biurowej. Ma doświadczenie z projektów w małej i wielkiej skali – od centrów handlowych i hoteli do małych punktów sprzedaży.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl