Drogeria Natura umacnia pozycję w Lublinie

Sieć Natura Sp. z o.o. otworzyła kolejną drogerię Natura w Lublinie. Nowa placówka mieści się przy ul. Królowej Bony 8 (CH Stokrotka) i obejmuje powierzchnię 140 mkw.

Nowa placówka to dziesiąta drogeria Natura w Lublinie, w tym czwarta prowadzona w modelu agencyjnym. Pozostałe placówki w tym mieście są drogeriami własnymi. Sieć stale rozwija swoją ofertę drogerii stacjonarnych i otwiera nowe lokalizacje na terenie całego kraju. Obecnie liczy blisko 300 placówek.

Otwarcie nowej drogerii nastąpiło w sobotę 2 lutego. W nowej placówce klienci mają dostęp do szerokiej oferty produktów z różnych kategorii, w tym kosmetyków naturalnych i wegańskich, a także akcesoriów i chemii domowej. Na miejscu można założyć kartę członkowską programu lojalnościowego Klub Natura, który umożliwia dostęp do atrakcyjnych rabatów, konkursów i okazji cenowych przez cały rok.

Spółka Natura (dawniej Polbita Sp. z o.o.), do której należą Drogerie Natura, jest obecnie jednym z najbardziej liczących się podmiotów na rynku dystrybucji i sprzedaży kosmetyków. Obecnie Drogerie Natura to sieć ponad 276 sklepów zlokalizowanych na terenie całego kraju. Natura to jedna z największych sieci drogeryjnych na polskim rynku. Od ponad 20 lat cieszy się zaufaniem i sympatią klientów oraz partnerów handlowych.

W asortymencie Natury znajdują się kosmetyki wiodących marek oraz liczne marki dostępne wyłącznie w drogeriach sieci. Poza blisko 300 drogeriami stacjonarnymi sieć prowadzi także sprzedaż  w drogerii internetowej www.drogerienatura.pl.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.