Nowy lokal Gruby Benek w Chełmie

Chełm to kolejne miasto na mapie Grubego Benka. 11 lutego br. sieć oficjalnie otworzyła swój najnowszy lokal gastronomiczny.

Gruby Benek to polska sieć pizzerii, licząca blisko 40 lokali w całej Polsce. Najnowsza pizzeria zadebiutowała w Chełmie przy ul. Lwowskiej 32. – Pierwszego dnia lokal odwiedziło bardzo dużo gości, odnotowaliśmy kilkadziesiąt zamówień z dostawą – to dla nas znak, że Gruby Benek był z niecierpliwością oczekiwany w Chełmie – informują właściciele.

Przemyślana ekspansja

Liczba lokali Grubego Benka regularnie się powiększa. 13 października minionego roku ogólnopolska siec pizzerii otworzyła lokal w Płońsku przy ulicy Młodzieżowej 13. Wcześniej dwie nowe restauracje pojawiły się w Łodzi i Warszawie. Oba te punkty są jednymi z największych lokali tej sieci.

Biorąc pod uwagę trendy rynkowe oraz rosnące potrzeby klientów, w nowych restauracjach zdecydowano o zastosowaniu rozwiązań, stanowiących rzadkość na polskim rynku. Należą do nich m.in. stoły z ładowarkami indukcyjnymi, które umożliwią klientom szybkie bezprzewodowe naładowanie smartfonów i tabletów oraz bezpłatną sieć WI-FI, która sama rozpoznaje użytkownika i łączy się z nim bez logowania, bez względu na to, w którym lokalu w kraju akurat się on znajduje. Wystarczy jednorazowo się do niej zalogować. Tradycyjne menuboardy zastąpiono monitorami LCD, które pozwalają na szybsze wprowadzanie zmian w wyświetlanych promocjach i ofertach. Gwarancję powtarzalności produktu daje zastosowanie pieców przelotowych.

Restauracje Gruby Benek oferują one nie tylko pizzę, ale też m.in. burgery, frytki, kurczaka. Bogata oferta i produkty najwyższej jakości pomogły zdobyć zaufanie klientów i dostarczyć franczyzobiorcom sprawdzony, skuteczny koncept biznesowy. Jego formuła powoduje, że wszystkie lokale sieci przynoszą zyski, a wielu franczyzobiorców decyduje się na otwarcie kolejnej restauracji.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl