Berlin Döner Kebap ma już 48 restauracji w Polsce

Berlin Döner Kebap otworzył 48. restaurację sieci w kraju. Najnowszy punkt ruszył 27 lutego w Galerii Forum Gliwice. To pierwsza restauracja Berlin Döner Kebap w tym mieście.

– Od dłuższego czasu myśleliśmy o pojawieniu się w Gliwicach, zachowując naturalną ciągłość ekspansji, po otwarciu pierwszej restauracji w Zabrzu w Centrum M1. Tym bardziej cieszy, że mamy restaurację w tak dobrze rozpoznawalnym Centrum, jakim jest Forum – mówi Bartosz Balcerzak, Manager Marki Berlin Döner Kebap.

50 restauracji Berlin Döner Kebap do połowy 2019 r.

Pierwsza restauracja sieci Berlin Döner Kebap została otwarta w 1998 roku. Sieć ta jest głównie rozpoznawalna, ze względu na swoje nowoczesne podejściu do dań z mięsem kebabowym. Jej wyróżnikami stały się wysokiej jakości mięsa, jak 100 proc. wołowina oraz kurczak bez GMO i antybiotyków.

Na liście miejsc, w których można zjeść ten smaczny kebap są m.in. gdańskie Forum, łódzka Manufaktura, Stary Browar w Poznaniu, Riviera w Gdyni, Wola Park w Warszawie, Baltic Park Molo w Świnoujściu czy Galeria Kaskada w Szczecinie. Jak zapowiada firma Berlin Döner Kebap, do połowy 2019 roku w portfolio sieci znajdzie się 50 restauracji.

W ciągu ostatnich kilku miesięcy Berlin Döner Kebap powiększył sieć o kilka lokalizacji w centrach handlowych m.in.: Galerii Kazimierz w Krakowie, Auchan Komorniki, Centrum Handlowym Atrium Promenada w Warszawie.

Współpraca z marką możliwa jest w formie franczyzowej. Firma oferuje kompletne i kompleksowe rozwiązanie, które pozwala otworzyć w pełni działającą restaurację Berlin Döner Kebap bez posiadania specjalistycznej wiedzy związanej z procesem pozyskiwania lokalu i jego budową.

Forum to centrum handlowo-rozrywkowe położone w ścisłym centrum Gliwic. 43 tys. mkw. powierzchni handlowej i 140 najemców czyni z niego jedno z największych na Górnym Śląsku i w Zagłębiu. Świetna lokalizacja, doskonałe połączenie z siecią drogową i transportem publicznym oraz rzesza lojalnych klientów to główne czynniki sukcesu Forum.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

SCF 2019 Exhibition & Awards

W Forum weźmie udział przynajmniej 1500 uczestników, a wśród nich przedstawiciele ponad 450 sieci handlowych. Swoje projekty pokarze kilkudziesięciu wystawców. Wśród nich są już m.in.: Immofinanz, Gemini Holding, Neinver, Saller, Mallson, Napollo, Amrest, EPP, TREI, Master Management, Hosso., TK Development, BOIG, Atrium, GTC, Nuvalu, Savills.

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy