W Warszawie zadebiutował pierwszy w Polsce TEPfactor

TEPFactor

Po Czechach i Dubaju przyszedł czas na Polskę. TEPfactor, nowy, unikalny koncept rozrywki zespołowej, zainaugurował swoją działalność w warszawskim centrum handlowym. Ma 1,5 tys. mkw. powierzchni.

Nowy na polskim rynku Park Rozrywki TEPfactor jest atrakcją dla wszystkich, którzy chcą przeżyć prawdziwą przygodę pełną endorfin i adrenaliny, spędzić aktywnie czas ze znajomymi, rodziną (w grze mogą brać udział dzieci powyżej 10 roku życia) lub zintegrować się ze współpracownikami.

TEPfactor – duża dawka adrenaliny

TEPfactor to labirynt składający się z 25 pokoi wykutych w skale, gdzie w grupach 2-6 osobowych trzeba sprostać różnym wyzwaniom. Zabawa zawiera elementy zagadek intelektualnych, uczy logicznego myślenia, cierpliwości, współpracy i pracy zespołowej, ale wymaga również sprawności fizycznej. Po wybraniu jednego z trzech poziomów trudności rozpoczyna się niezapomniana przygoda, która trwa 2-4 godziny.

W zabawie udział brać mogą dorośli oraz dzieci od lat 10, grupy znajomych, współpracowników, parterów biznesowych, drużyny szkolne, studenckie, sportowe i rodziny. W zespołach składających się maksymalnie z sześciu osób uczestnicy przechodzą labirynt 25 pokoi, w każdym wykonując inne zadanie, wybierając wcześniej jeden z trzech dostępnych poziomów trudności. Gra jest monitorowana przez specjalną platformę elektroniczną i animatora, który dba, aby uczestnicy mieli jak najlepsze wrażenia. W grę w jednym czasie może zagrać aż 17 zespołów.

TEPfactor to zabawa z dużą dawką adrenaliny. Pozwala na sprawdzenie siebie i swojej woli walki, bo TEPfactor jest na tyle trudny, jak dalece odważymy się sprawdzić. Szczegóły dotyczące przebiegu gry, cen, promocji, specjalnych ofert dla szkół i firm (team building) oraz kalendarz rezerwacji znajdują się na www.tepfactor.pl. Nowości w ofercie oraz galerię zdjęć ze świetnej zabawy w TEPfactor warto śledzić na Facebook’u.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl