CityFit zapowiada otwarcie kolejnych klubów

W kwietniu polska sieć klubów fitness otworzy klub w jednym z centrów handlowych w Gdańsku. Będzie to druga lokalizacja w Trójmieście oraz 23. w całym portfolio CityFit, który jest obecnie największym operatorem klubów fitness 24h/7 w naszym kraju.

Klub o powierzchni 1600 mkw. znajdować się będzie na 2. i 3. piętrze centrum. Czynny będzie 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, również w dni ustawowo wolne od handlu. Klub powita pierwszych klubowiczów 17 kwietnia, ale karnet będzie można kupić wcześniej – w przedsprzedaży. W najbliższym czasie otwarte zostaną również kluby w Gliwicach (15 marca) oraz Lublinie (22 marca).

– Dążymy do umocnienia pozycji CityFit w kluczowych dla nas miastach. Starannie analizujemy dostępne lokalizacje, wybierając te, które uważamy za najbardziej atrakcyjne – komentuje Piotr Szymoński, Expansion Director CityFit.

CityFit: 8 stref, 300 urządzeń

Przestrzeń treningowa podzielona zostanie na 8 ergonomicznych stref, w których znajdzie się około 300 urządzeń marek premium takich jak TechnoGym i Matrix. Do dyspozycji klubowiczów będą również: źródełko z bezpłatną wodą filtrowaną, maszyny vendingowe, w których kupić można zdrowe przekąski czy strefa relaksu, w której będzie można podgrzać i zjeść posiłek po treningu czy naładować telefon.

CityFit wyróżniają konkurencyjne ceny karnetów oraz liberalna polityka członkowska. Sieć nie wymaga podpisywania długoterminowych umów oraz umożliwia okresowe zawieszenie członkostwa (np. na czas wakacji). Zakup karnetów oraz zarządzanie członkostwem (m.in. rezerwacja miejsc na zajęciach fitness) realizowane są online. Z oferty klubu korzystać będą mogli również posiadacze pakietów sportowych OK System.

Ekspansja CityFit w stolicy

Niedawno sieć uruchomiła 6. klub w Warszawie, zlokalizowany na Sadybie. W stolicy klubowicze mogą skorzystać z lokalizacji CityFit Rondo ONZ (ul. Twarda 18), CityFit Targówek (ul. Głębocka 13), CityFit Rondo Wiatraczna (ul. Grochowska 207) oraz CityFit Wola (ul. Młynarskiej 8/12) oraz CH Atrium Reduta (al. Jerozolimskie 148). Ekspansja trwa również w innych miastach.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.