Nowi najemcy w Galerii Gniezno

Galeria Gniezno nie zwalnia tempa i nieustannie powiększa grono najemców. W marcu w ofercie Centrum Handlowego pojawią się dwie nowe marki – Sizeer oraz Ryłko. 

22 marca wśród licznych sklepów Galerii Gniezno pojawił się salon Sizeer. Oryginalne produkty od najlepszych producentów. Wiele znanych marek tj. Adidas, Nike, Puma, Reebok, New Balance, Vans czy Timberland w jednym miejscu. Sizeer posiada szeroko rozbudowaną sieć punktów sprzedażowych. Sklepy tej firmy znajdują się między innymi w Niemczech, na Węgrzech, Słowacji, Litwie, Estonii. W Polsce salony Sizeer bez problemu znaleźć można np. w Warszawie, Krakowie, Katowicach, Łodzi ale także w mniejszych miejscowościach tj. Jastrzębie Zdrój, Kędzierzyn Koźle, Płock czy Lublin.

Już niebawem, 27 marca na pasażu Galerii Gniezno nastąpi również wielkie otwarcie sklepu Ryłko, pierwszego salonu tej marki w Gnieźnie. Ryłko to polski producent obuwia i galanterii ze skór naturalnych obecny na rynku już od ponad 50-ciu lat. Marka cieszy się dużą renomą i uznaniem Konsumentów, którzy doceniają doskonałe połączenie estetyki oraz cech zapewniających komfort użytkowania.

Apsys Polska zarządza Galerią Gniezno

– Cieszymy się, że oferta naszej Galerii nieustannie i systematycznie się poszerza. Staramy się stworzyć klientom przestrzeń, w której znajdą wszystko czego potrzebują. Zarówno salon Ryłko jak i Sizeer to jedyne sklepy tej marki w okolicy, co jest niewątpliwie dodatkowym atutem Centrum Handlowego. Jesteśmy przekonani, że zainteresowanie klientów nowymi markami będzie duże – mówi Paulina Ostrowska, Dyrektor Galerii Gniezno.

Pojawienie się nowych, dotąd nieobecnych w regionie, marek w Galerii Gniezno to kolejny przykład potwierdzający stały rozwój Centrum Handlowego. Galeria dąży do stworzenia szerokiej, różnorodnej, wysokojakościowej oferty handlowej wśród której każdy klient będzie mógł znaleźć coś dla siebie.

Właścicielem CH Galerii Gniezno jest Ezraya Investments Sp. z o.o., należąca do funduszu inwestycyjnego Standard Life Investments. Natomiast zarządcą obiektu jest firma Apsys Polska.

Apsys jest jednym z wiodących operatorów branży centrów handlowych w Polsce i we Francji. Firma powstała w 1996 roku i działa jako inwestor, deweloper, agent ds. najmu, menadżer projektu oraz zarządca nieruchomości. Tworzy innowacyjne, „szyte na miarę” projekty uwzględniające specyfikę danego miejsca, kontekst społeczny oraz środowisko naturalne. Do największych inwestycji firmy należą Manufaktura w Łodzi oraz Posnania w Poznaniu. Apsys Polska zarządza obecnie ok. 1,1 mln mkw. GLA w 24 centrach handlowych zlokalizowanych w 17 największych miastach w Polsce.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.