Nowa przestrzeń home&you w kieleckiej Galerii Echo

echo-home-you

Home&you, wiodąca polska marka z artykułami wyposażenia i dekoracji wnętrz, ponownie otworzyła salon w Galerii Echo w Kielcach. Po remoncie powierzchnia lokalu ulokowanego na poziomie – 1 zwiększyła się ponad dwukrotnie – z 285 do 667 mkw.

–  Większy salon home&you oznacza, że nasi klienci mogą wybierać spośród poszerzonego asortymentu wyposażenia i akcesoriów do całego domu tej popularnej marki. Wystrój wyróżnia atrakcyjny designerski koncept, z jasnym i nowoczesnym wnętrzem, co dodatkowo zwiększa przyjemność z zakupów i spędzanego w nim czasu –  mówi Grzegorz Czekaj, dyrektor Galerii Echo.

Home&you z nowym salonem w Galerii Echo

Nowa powierzchnia salonu w Galerii Echo zachowała dotychczasowy podział na strefy, które odpowiadają poszczególnym pomieszczeniom domowym, ale została znacznie rozbudowana o nowe meble ekspozycyjne z nowym asortymentem. Zmianie uległ także wystrój wnętrza – odświeżono czcionki, grafiki oraz aranżacje, które uzupełnione zostały o przejrzyste ekrany membranowe za strefą kas.

Oprócz artykułów wyposażenia wnętrza i dodatków do domu, lokal oferuje także bogaty wybór akcesoriów i tkanin do dekoracji salonu, kuchni i jadalni, sypialni oraz łazienki. Ofertę marki skierowano do tych, którzy przy wyborze wyposażenia wnętrza i dekoracji do domu cenią sobie piękno, wysoką jakość i oryginalność. Staranny dobór asortymentu home&you wpisuje się ponadto w najbardziej aktualne trendy.

Powiększony salon home&you dopełnia grono najemców Galerii Echo z segmentu wyposażenia dla domu. Klienci mogą obecnie korzystać z szerokiej listy marek wnętrzarskich i z wyposażeniem, obejmującej ofertę mebli na wymiar (Komandor) czy wyposażenia domu i łazienek (Prymus AGD i Komfort Łazienki). Ponadto czekają na nich m.in. salon z artykułami kuchennymi marki Duka, zasłony i firany od Eurofiran, artykuły dla majsterkowiczów i renowacji domu od Jula oraz dywany, wykładziny, podłogi i panele marki Komfort.

Galeria Echo: obiekt o zasięgu regionalnym

Galeria Echo w Kielcach, największe i  najchętniej odwiedzane centrum handlowe w  regionie świętokrzyskim, stanowi jedną z kluczowych nieruchomości w portfelu EPP. Inwestycja o łącznej powierzchni najmu przekraczającej 71 500 mkw. oferuje ponad 250 różnego rodzaju sklepów i punktów usługowych, nowoczesne kino, studio fitness oraz kręgielnię. Dogodne położenie w pobliżu centrum miasta, niedaleko licznych osiedli mieszkaniowych oraz kampusów uniwersyteckich, gwarantuje dostępność projektu zarówno dla klientów poruszających się pieszo, jak i transportem publicznym czy własnym samochodem. Galeria Echo oferuje wiele udogodnień. Specjalną opieką otaczane są rodziny z małymi dziećmi – centrum udostępnia m.in. dedykowane miejsca parkingowe, wózki dziecięce, strefę Kids Play oraz opaski pozwalające na znalezienie dziecka na terenie galerii. W inwestycji znajduje się też bezpłatny, monitorowany parking dla rowerów oraz serwis rowerowy. Co miesiąc centrum odwiedzane jest przez prawie 800 000 osób.

EPP jest największym w Polsce właścicielem centrów handlowych pod względem wielkości posiadanej powierzchni najmu brutto (GLA). Spółka działa według formuły REIT, a jej portfel obejmuje 19 obiektów handlowych, sześć biurowych oraz dwa obiekty wielofunkcyjne w realizacji o łącznej powierzchni wynoszącej ponad 835 000 mkw. Projekty EPP zlokalizowane są w 20 największych miastach w Polsce.

Celem EPP jest budowanie wartości dla akcjonariuszy i zapewnianie konsumentom pozytywnych doświadczeń zakupowych. Spółka notowana jest na giełdach w Johannesburgu (JSE) i Luksemburgu (Euro MTF).

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl