Drogeryjny gigant rozwija sieć sprzedaży. 211 lokalizacji

Hebe w Gorlicach

13 kwietnia br. miało miejsce otwarcie najnowszej drogerii Hebe – w galerii przy ul. Ogrodowej 6 w Gorlicach. Jest to pierwsza drogeria Hebe w tym mieście i 211. sklep sieci w Polsce.

Marka Hebe powstała w 2011 roku. Od tego czasu sieć otworzyła już 211 placówek na terenie całej Polski, zarówno w większych, jak i mniejszych miastach, głównie w galeriach i centrach handlowych. Do portfolio punktów Hebe w Polsce dołączyła lokalizacja w Gorlicach.

W ostatnich dniach marca br. miało miejsce otwarcie czterech innych drogerii Hebe – w Centrum Handlowym Focus Mall przy ul. Wrocławskiej 17 w Zielonej Górze, przy ul. Lindleya 16 w Warszawie, przy ul. Sienkiewicza 76 we Wrocławiu oraz w Parku Handlowym przy ul. Łąkowej 5 w Sokółce. W samym 2018 roku sieć zyskała aż 50 nowych lokalizacji. Nowe drogerie pojawiły się m.in. Warszawie, Wrocławiu, Piszu, Zambrowie, Brzegu, Polkowicach, Cieszynie. Również początek 2019 roku to czas otwarcia kolejnych placówek m.in. w Siedlcach i Gdańsku.

W Polsce od 2011 roku

Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja jest właścicielem sieci drogerii Hebe rozwijanych w Polsce od 2011 r. w ramach projektu biznesowego Grupy Jeronimo Martins w Polsce. Koncepcja drogerii opiera się na połączeniu wysokiej jakości obsługi z ofertą produktów zawsze w niskiej cenie. Unikalny wystrój wnętrza, spójna wizualizacja i komfort zakupów są jednym z czynników wyróżniających Hebe. W kolejnych latach JMDiF planuje dalszy rozwój w oparciu o dotychczasowe doświadczenia z rynku drogeryjnego i farmaceutycznego.

Hebe to drogeria oferująca starannie wyselekcjonowany, różnorodny asortyment oraz produkty dostępne na wyłączność, m.in. marek Gosh, Hean, Bandi, Benton, Nacomi, Halloween czy Desigual. Hebe posiada bogatą ofertę kosmetyków koreańskich, dermo oraz profesjonalnych, a także szeroki wybór wysokiej jakości produktów do makijażu i akcesoriów, m.in. Hebe Professional.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl