Echo Investment: przybywa najemców Libero Katowice

Z końcem kwietnia br. powiększyło się grono najemców Libero Katowice, najnowocześniejszego kompleksu rozrywkowo-handlowego na Śląsku. Do ponad 150 sklepów i punktów usługowych dołączyły sklep zoologiczny Leopardus oraz myjnia samochodowa Carloo.

Leopardus to dynamicznie rozwijająca się sieć sklepów zoologicznych, działających w kilkunastu galeriach i centrach handlowych, która oferuje klientom szeroki asortyment produktów zoologicznych, akwarystycznych, środków pielęgnacyjnych dla zwierząt i specjalistycznych książek. W Libero sklep Leopardus zlokalizowany jest na poziomie 1.

W maju w kompleksie została również uruchomiona myjnia samochodowa Carloo, dysponująca profesjonalnym sprzętem i wysokiej jakości środkami czyszczącymi marki Karcher. Zakres usług nowego najemcy obejmuje zarówno mycie karoserii, jak i czyszczenie tapicerki, felg, szyb oraz podwozia. Myjnia działa na poziomie 0 parkingu Libero.

Kompleksowa oferta atutem Libero

Na terenie Libero funkcjonują salony odzieżowe, obuwnicze, jubilerskie, wnętrzarskie, drogerie oraz sklepy oferujące sprzęt RTV i AGD. Wśród nich znaleźć można zarówno rozpoznawalne polskie i zagraniczne marki, jak i przedstawicieli lokalnego biznesu. Klienci Libero mogą również skorzystać z rozbudowanej oferty gastronomicznej i rozrywkowej, w tym najnowocześniejszego na Śląsku kina Helios, kręgielni oraz centrum fitness. Na terenie kompleksu działa także centrum medyczne.

– Od początku istnienia naszego kompleksu staramy się, by podczas jednej wizyty w Libero klienci mogli skorzystać z szerokiego wachlarza usług, odpowiadających ich aktualnym potrzebom i oczekiwaniom. Otwarcie popularnego i lubianego przez miłośników zwierząt sklepu zoologicznego oraz myjni samochodowej, która zadba o pojazdy naszych klientów w czasie, gdy będą korzystać z naszej infrastruktury to kolejny krok do pełnej realizacji naszego głównego założenia – mówi Michał Banasik, Senior Leasing Manager Echo Investment. Libero to miejsce, w którym ludzie mogą nie tylko komfortowo zrobić zakupy, ale również skorzystać z bogatej oferty rozrywkowej i gastronomicznej, niezależnie od wieku. Kompletna oferta sprawia, że mieszkańcy Katowic coraz chętniej spędzają czas wolny w przestrzeniach naszego kompleksu – dodaje.

Nowoczesne centrum handlowe na południu Katowic

Libero to najnowocześniejszy wielofunkcyjny kompleks handlowo-rozrywkowy na Śląsku o powierzchni 45 tys. mkw. GLA, którego właścicielem i deweloperem jest Echo Investment. Komfortowy, 3-kondygnacyjny obiekt mieści ponad 150 sklepów i punktów usługowych, liczne restauracje i kawiarnie, najnowszy w tej części kraju multipleks, klub fitness i centrum medyczne. Położone na południu Katowic przy trasie DK81, Libero posiada certyfikację ekologiczną BREEAM. Autorem projektu architektonicznego jest pracownia MOFO Architekci. Włascicielem obiektu jest Echo Investment.

Wiosną 2019 roku, przed szklaną fasadą centrum położonego u zbiegu ulic Kościuszki i Kolejowej centrum zadebiutuje otwarty i ogólnodostępny plac o powierzchni ponad 4,7 tys. metrów kwadratowych. Będzie miejscem odpoczynku, a także wydarzeń kulturalnych, artystycznych, sportowych i kulinarnych.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl