Rusza modernizacja wnętrza Avenidy Poznań

W poznańskiej Avenidzie rozpoczynają się prace związane z rearanżacją przestrzeni na poziomie +1 i +2. Zmiana ma na celu stworzenie wnętrza dostosowanego do najnowszych trendów i rozwiązań architektonicznych, dostępnego dla osób w każdym wieku i o potrzebach, które często wykraczają poza handel detaliczny.

Prace związane z przebudową wnętrza Avenidy Poznań i stworzeniem modnej strefy spotkań rozpoczną się 9 lipca. Głównym celem jest wprowadzenie nowoczesnych rozwiązań architektonicznych, zgodnych z najnowszymi trendami. Po zakończeniu modernizacji powierzchnia Avenidy na poziomie +1 i +2 zyska zupełnie nowy wygląd i dodatkowe funkcje, w tym m.in. poszerzoną część gastronomiczno-rozrywkową, strefę wypoczynkową, miejsce co-workingowe i plac zabaw dla dzieci.

Na nowo zaaranżowana przestrzeń pozwoli klientom nie tylko robić zakupy, ale też spędzać czas ze znajomymi, organizować kameralne spotkania i duże wydarzenia. Wszystko to, jak informuje zarząd obiektu, w przyjemnej atmosferze i przestrzeni pełnej nowych technologii i nowoczesnych udogodnień konstrukcyjnych.

Modernizacja Avenidy Poznań potrwa do listopada 2019

Modernizacja wnętrza Avenidy Poznań rozpocznie się 9 lipca. Termin zakończenia prac planowany jest na listopad 2019 roku. Wartość inwestycji wynosi kilkadziesiąt milionów złotych.

Avenida Poznań to jedno z większych centrów handlowych w regionie Wielkopolski. Obiekt ma 3 kondygnacje i 60 tysięcy mkw. powierzchni, mieści ponad 200 lokali handlowych i użytkowych oraz 30 restauracji i kawiarni. Do dyspozycji zmotoryzowanych klientów jest 1,5 tys. miejsc parkingowych (3. godziny darmowego parkowania) oraz specjalny parking dla rowerzystów. Centrum posiada bezpośrednie połączenie z dworcem kolejowym i autobusowym. Centrum należy do ECE.

ECE jest wystawcą jesiennej edycji Shopping Center Forum 2019.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl