Startuje Empik Premium

empik-future-store

Grupa Empik wprowadza najnowocześniejszą i najszerszą usługę subskrypcyjną w Polsce. Lider wielokanałowego handlu w Polsce jako pierwszy wprowadza na polski rynek tak bogaty pakiet benefitów dla swoich klientów.

Empik stawia na szerokie rabaty, wygodę darmowej dostawy i unikatowe benefity kulturalne. Uczestnik Empik Premium będzie korzystał ze specjalnych cen we wszystkich kanałach sprzedaży, a dodatkowo otrzyma do 3 proc. zwrotu środków na swoje konto w Empik.com. Darmowa dostawa, w tym również kurierem, zapewni 100 proc. wygody kupowania. Natomiast pakiet kulturalny w Empik Premium to unikalny dostęp do biletów na koncerty i wydarzenia, 20 proc. zniżki do kin Helios czy pakiet audiobooków i ebooków za 0 zł. A to wszystko od 6,67 zł miesięcznie przy zakupie usługi na 12 miesięcy.

Jedna usługa we wszystkich kanałach

Empik Premium to usługa skierowana do wszystkich klientów, zarówno tych preferujących zakupy w sklepach stacjonarnych, jak i korzystających z Empik.com czy aplikacji mobilnej.

– Oczekiwania klientów są dla nas najważniejsze. Zależało nam na tym, by usługa Empik Premium była atrakcyjna i wygodna dla każdego – niezależnie od zwyczajów zakupowych czy ulubionych kategorii produktowych – mówi Piotr Frankowski, Szef Empik Premium.

Klienci Empik Premium zyskują także darmową dostawę nie tylko do punktów odbioru, ale również kurierem. Użytkownicy łatwo i szybko zamówią produkty na Empik.com, a dzięki usłudze Empik Premium przy zakupach powyżej 40 zł odbiorą je bez żadnych dodatkowych kosztów w ponad 11 tysiącach paczkomatów oraz placówek Poczty Polskiej i stacji Orlen. Zamówienie może też być dostarczone bezpośrednio pod drzwi. Do dyspozycji wszystkich klientów jest też bezpłatny i nieobjęty limitem cenowym odbiór zamówień ze sklepu internetowego Empiku w ponad 260 salonach sieci.

– Obserwujemy kierunek rozwoju rynku retail i e-commerce, a ten jasno wskazuje na rozwiązania subskrypcyjne. Połączyliśmy wiedzę o preferencjach naszych klientów z globalnymi trendami i otrzymaliśmy usługę skrojoną na miarę współczesnego konsumenta z uwzględnieniem DNA Empiku – czyli mocno postawiliśmy na kulturę i pasje – komentuje Ewa Szmidt-Belcarz, Prezes Grupy Empik.
Empik Premium jest usługą oferowaną na czas nieokreślony, przy czym odbiorca może wybrać dogodny dla siebie okres rozliczeniowy: 6,67 zł/mies. – przy 12-miesięcznym okresie rozliczeniowym, 8,33 zł/mies. – przy 6-miesięcznym okresie rozliczeniowym oraz 9,99 zł/mies. – przy miesięcznym okresie rozliczeniowym.
Usługę można uruchomić w każdym momencie, zarówno w salonie, jak i na Empik.com oraz w aplikacji.
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl