Sieć Femestage Eva Minge wybrała Galerię Askana

Marka Femestage Eva Minge wybrała Galerię Askana i po raz pierwszy otworzyła swój jedyny salon w Gorzowie Wielkopolskim. Sklep o powierzchni ponad 220 mkw. jest zlokalizowany na piętrze nieopodal kina, a jego uroczyste otwarcie odbyło się 14 września.

– To kolejna ciekawa marka, która w ostatnim czasie powiększyła nasze grono najemców. Docierają do nas pierwsze opinie potwierdzające, że będzie to salon cieszący się popularnością wśród naszych klientów – mówi Anna Sip, Manager marketingu Galerii Askana.

Femestage Eva Minge to modowa propozycja dla kobiet, która wywodzi się z Domu Mody Eva Minge, znanej na całym świecie projektantki mody. Kolekcje tworzone przez artystkę zyskały uznanie na świecie i są prezentowane w światowych stolicach mody, takich jak: Nowy Jork, Rzym, Mediolan, Moskwa czy Paryż, obok najsłynniejszych domów mody, m.in. Chanel, Dior czy Giorgio Armani.  Obecnie projektantka zajmuje stanowisko Dyrektora Kreatywnego w marce Femestage Eva Minge. Eva tworzy kolekcje, łącząc modę haute couture z funkcjonalnością i wygodą ready-to-wear.

CREAM wystawcą SCF 2019

Galeria Askana ma 55 tys. mkw. powierzchni całkowitej, w tym prawie 19 tys. mkw. powierzchni handlowej, na której znajduje się ponad 100 butików, 8 kawiarni, restauracji i barów oraz multipleks Helios z pięcioma salami na 1,2 tys. osób. H&M, Reserved, Mohito, Sinsay, Solar, Empik, CCC, Media Expert, Rossmann, Pizza Hut oraz Restauracja Sphinx to tylko niektóre spośród marek obecnych w Galerii Askana.

CREAM oferuje pełny zakres usług związanych z nieruchomościami komercyjnymi. Firma świadczy takie usługi, jak asset management, property management, leasing powierzchni handlowych i biurowych, marketing, finanse i księgowość oraz obsługa prawna. CREAM skupia się na zarządzaniu operacyjnym i strategicznym oraz usługach doradztwa inwestycyjnego, operacyjnego, działań deweloperskich i project managementu.

Wszystkie projekty CREAM zostaną zaprezentowane podczas targów Shopping Center Forum 2019 CEE.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.