Martes Sport przejmuje dwa sklepy po sieci GO Sport

W czerwcu 2019 roku spółka Martes Sport podpisała umowy najmu lokali zajmowanych przez GO Sport w M1 Kraków o powierzchni 1370 mkw. oraz M1 Marki w Warszawie o powierzchni prawie 1,3 tys. mkw. Otwarcie sklepów zaplanowane jest na grudzień tego roku.

Tym samym spółka realizuje zatwierdzony przez Zarząd plan rozwoju, który zakłada w 2019 roku 45 otwarć, w tym dwa w koncepcie Premium usytuowanych w dużych miastach i prestiżowych lokalizacjach, a także prawie 20 powiększeń oraz relokacji lokali, co sprawi, że sieć rozrośnie się o ponad 40 tys. mkw.

Martes Sport ma pięć sklepów w obiektach M1

Sklepy Martes Sport znajdują się obecnie w pięciu obiektach M1: Czeladzi, Częstochowie, Łodzi, Zabrzu oraz Krakowie, gdzie w grudniu tego roku nastąpi otwarcie w  lokalu działającym obecnie pod szyldem GO Sport. Natomiast w Centrum Handlowym M1 Marki otworzy nowy sklep zajmując także dotychczasową powierzchnię GO Sport.

Martes Sport to największa polska firma z prywatnym kapitałem w branży sportowej pod względem osiąganych przychodów. Firma w ciągu 14 lat osiągnęła rozmiary ekspansji przekraczając liczbę 300 sklepów na mapie Polski. Martes Sport rozwija się także w Czechach, gdzie posiada już 10 sklepów, a otwarcie kolejnego nastąpi z końcem listopada. To nie koniec jednak ekspansji w Europie Środkowo-Wschodniej, kolejnym krajem, w którym swoje podwoje otworzy Martes Sport jest Rumunia. Do końca tego roku spółka otworzy tam kilka lokali pod szyldem Martes Sport. Spółka ma w planach także na rozwój po wschodniej i północnej granicy naszego kraju, gdzie prowadzone są obecnie intensywne rozmowy dotyczące wprowadzenia sieci Martes Sport.

Martes Sport zajmuje się sprzedażą odzieży, obuwia oraz akcesoriów sportowych renomowanych marek (m.in. : Arena, Hi-Tec, Magnum, Martes, Iguana, Nike Accessories, Brugi, Colmar, Elbrus, IQ, AquaWave, Coolslide, Huari, Bejo). Grupa Kapitałowa Martes Sport od wielu lat we wszystkich segmentach działalności rozwija się w sposób ciągły i stabilny. Firma ta należy do liderów na rynku odzieży sportowej w Europie Środkowej i Wschodniej, mając w dorobku wiele prestiżowych nagród.

Facebook
LinkedIn
NAJNOWSZE INFORMACJE
REKLAMA
PARTNERZY PORTALU
SCF DATABASE
Scroll to Top