Sale Zabaw Fikołki mają już osiem lokalizacji

11 października swoją ósmą Salę Zabaw uruchomiły Fikołki, sieć centrów rozrywki i edukacji. Nowa placówka o powierzchni 900 mkw. znajduje się w centrum handlowym Sfera w Bielsku-Białej. W 2020 roku sieć planuje otwarcie czterech nowych Sal Zabaw.

 – Bielsko-Biała to miasto o bardzo dużym potencjale. Nie tylko ze względu na liczbę 170 tys. mieszkańców, ale także swoje położenie – tylko  20 km od takich kurortów turystycznych jak Szczyrk i Żywiec – mówi Bertrand Jasiński, prezes sieci Sal Zabaw Fikołki. – Również naturalnym wyborem było Centrum Handlowe Sfera z 250 sklepami, w tym z szeroką ofertą rodzinną.

Sala Zabaw Fikołki o powierzchni 900 mkw.

Fikołki zostały wyposażone w 3-poziomową konstrukcję zabawową, czyli labirynt z przeszkodami: tyrolką, zjeżdżalniami, siecią Spidermana, boiskiem do gry i basenem z piłkami. Na najmłodszych czeka specjalna strefa malucha, która sąsiaduje z kawiarnią dla rodziców. Na pasjonatów gotowania i młodych naukowców czekają sale tematyczne – kulinarna i eksperymentów. To ulubione miejsca jubilatów do organizacji imprez urodzinowych. Młodzi sportowcy mają dla siebie 11 tras do wspinaczki. A wszystko to na powierzchni blisko 900 mkw.

Fikołki w Sferze znajdują się poziomie 2, w sąsiedztwie foodcourtu. Dzięki przeszklonym witrynom Sala Zabaw ma stały dostęp do światła dziennego, a klienci galerii widzą atrakcje dostępne dla dzieci oraz kawiarnię dla dorosłych. Nowością bielskiej Sali Zabaw, w porównaniu do innych obiektów sieci, jest przeszklenie sal urodzinowych, wyposażenie konstrukcji w trampoliny oraz drabinę linową.

 – Kolejną nowością jest wprowadzenie w naszej placówce w Bielsku-Białej 11 ekranów multimedialnych. Dzięki nim docieramy do klientów z atrakcyjną formą przekazu naszej oferty. Na ekranach publikujemy informację o produktach i usługach  własnych oraz oferty naszych partnerów – dodaje Bertrand Jasiński.

Sale Zabaw Fikołki to najszybciej rozwijająca się w Polsce sieć centrów rozrywki i edukacji. Obecnie pod logo Fikołków działa osiem placówek w  pięciu miastach: w Warszawie, Wrocławiu, Bielsku-Białej, Płocku i Pruszkowie. Obiekty działają na powierzchni 600-1,4 tys. mkw. i składają się z kilkupoziomowej konstrukcji zabawowej wyposażonej w tyrolkę, sieć Spidermana, zjeżdżalnię pontonową, tubową i odkrytą, duży basen z piłkami i labirynt pełen przeszkód. Na najmłodszych czeka kącik malucha i zestawy najnowszych zabawek. W salach urodzinowych Fikołki organizują imprezy tematyczne dla jubilatów i zajęcia ogólnorozwojowe. Dodatkowo w sali kulinarnej i eksperymentów odbywają się warsztaty hobbystyczne.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl