Galeria Echo wzmacnia ofertę bieliźniarską

W należącej do EPP kieleckiej Galerii Echo został otwarty salon z bielizną Tezenis. Lokal włoskiej marki, która wyróżnia się młodzieżowym podejściem i dużą rotacją kolekcji, znajduje się na parterze galerii i zajmuje 186 mkw.

Tezenis, część grupy Calzedonia, posiada szeroką ofertę bielizny dla kobiet, mężczyzn i dzieci projektowaną z uwzględnieniem najnowszych trendów, w tym inspiracji czerpanych z portali społecznościowych. Cechą charakterystyczną jej sklepów są przestronne i jasno oświetlone wnętrza, przypominające amerykańskie lofty.

– Oferta Tezenis z pewnością trafi w gusta młodszych klientów, szukających nowoczesnej, jakościowej bielizny w dobrej cenie. Ponadto mogą oni liczyć na częste zmiany asortymentu i modne nowości. Ważnym atutem marki debiutującej w naszej Galerii jest też dostępność kolekcji z lubianymi postaciami z filmów czy bajek – mówi Grzegorz Czekaj, dyrektor Galerii Echo.

Dogodna lokalizacja

Galeria Echo w Kielcach, największe i najchętniej odwiedzane centrum handlowe w regionie świętokrzyskim, stanowi jedną z kluczowych nieruchomości w portfelu EPP. Inwestycja o łącznej powierzchni najmu przekraczającej 71,5 tys. mkw. oferuje ponad 250 różnego rodzaju sklepów i punktów usługowych, nowoczesne kino, studio fitness oraz kręgielnię. Dogodne położenie w pobliżu centrum miasta, niedaleko licznych osiedli mieszkaniowych oraz kampusów uniwersyteckich, gwarantuje dostępność galerii zarówno dla klientów poruszających się pieszo, jak i transportem publicznym, rowerem czy własnym samochodem.

EPP jest największym w Polsce właścicielem centrów handlowych pod względem wielkości posiadanej powierzchni najmu brutto (GLA) z nieruchomościami o wartości 2,6 mld euro. Spółka działa według formuły REIT, a jej portfel obejmuje 31 projektów handlowych i biurowych o łącznej powierzchni najmu wynoszącej ponad milion mkw. Nieruchomości EPP położone są w najbardziej atrakcyjnych dla handlu miastach w Polsce. Celem EPP jest budowanie wartości dla akcjonariuszy i zapewnianie konsumentom pozytywnych doświadczeń zakupowych. Spółka notowana jest na giełdach w Johannesburgu (JSE) i Luksemburgu (Euro MTF).

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.