Piekarnia Baton zadebiutowała w centrum handlowym

baton-piekarnia-bydgoszcz

Dom Chleba Baton, który charakteryzują wypieki, będące połączeniem tradycyjnych i naturalnych smaków z nowoczesną technologią, otworzył kolejną piekarnię w rodzimej Bydgoszczy. Tym razem po raz pierwszy w centrum handlowym. Obecnie sieć sprzedaży obejmuje blisko 30 piekarni. Za rozwój sieci odpowiada Baton Sp. z o.o. Spółka Komandytowo-Akcyjna.

Nowo otwarta piekarnia Baton w Zielonych Arkadach jest kolejnym punktem marki na mapie Bydgoszczy, który spełnia oczekiwania najbardziej wymagających klientów, a zarazem pierwszym w centrum handlowym. Nowoczesny wystrój sklepu został zaprojektowany specjalnie dla lokalu w Zielonych Arkadach, jednak będzie z czasem adaptowany w istniejących już punktach.

Na 33 mkw. klienci znajdą pełny asortyment. To przede wszystkim pieczywo, w tym chleby najwyższej jakości na naturalnym zakwasie oraz bułki, kanapki i drożdżówki. Nie brakuje też słodkich wypieków, takich jak pączki, ciasta i torty. Baton w swojej ofercie posiada również lody rzemieślnicze oraz kawę na wynos.

Dom Chleba Baton

Piekarnia Baton została założona w 1991 roku jako mały zakład, który dzięki systematycznemu rozwojowi i zastosowaniu nowoczesnych technologii przez lata rozszerzył swoją działalność. Jej nazwa wywodzi się z języka francuskiego, w którym oznacza długie pieczywo w kształcie bagietki. Marka oferuje tradycyjne wypieki, ale też wychodząc naprzeciw potrzebom zmieniającej się klienteli, wprowadziła pieczywo prozdrowotne.

– W trosce o dobro klienta oraz oferowanego produktu stale podnosimy standardy jakościowe. Zaowocowało to otrzymaniem licznych nagród i wyróżnień, a także uzyskaniem w 2003 roku – jako pierwsza piekarnia w Polsce – europejskiego certyfikatu bezpieczeństwa HACCP. Od ponad 20 lat dostarczamy ku zadowoleniu i oczekiwaniu klientów wyśmienite produkty, które oferujemy w naszej sieci sklepów Dom Chleba Baton – informują właściciele sieci. W firmie zatrudnionych jest około 140 pracowników.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.