Netto inwestuje w nowe punkty

W Strzelcach Krajeńskich powstała druga placówka sieci handlowej Netto. Od 20 lutego strzelczanie mogą zrobić zakupy w nowo otwartym sklepie, który w całości funkcjonuje zgodnie z konceptem 3.0. Detalista kontynuuje realizację strategii rozwoju swojego biznesu.

– Otwarcie kolejnego sklepu Netto 3.0. to konsekwencja realizowanej przez nas intensywnej strategii rozwojowej zaplanowanej na ten rok. Dzięki temu coraz większa liczba klientów będzie miała okazję poznać skandynawskiego ducha marki, jak i robić codzienne zakupy w wyjątkowej atmosferze, wybierając spośród bogatej gamy produktów. Dzięki najnowszej inwestycji Netto, mieszkańcy Strzelec Krajeńskich zyskają kolejną placówkę, w której będą mogli nabyć jakościowe produkty w niskich cenach, w tym doskonałe wyroby mięsne i piekarniczo-cukiernicze wprost od lokalnych dostawców. Jesteśmy przekonani, że nasza nieustanna troska o klientów i odpowiadanie na ich potrzeby, pozwolą umocnić pozycję Netto, jako jednego z liderów na rynku handlu detalicznego – mówi Janusz Stroka, prezes Netto Polska.

W 2020 roku Netto planuje otworzyć 20-25 sklepów. Wszystkie nowe placówki będą funkcjonowały w oparciu o model 3.0. Średnia powierzchnia sklepu wynosi ok. 1,2 tys. mkw.

Netto w 3.0

Koncept Netto 3.0. to odpowiedź sieci na aktualne oczekiwania konsumentów oraz panujące trendy rynkowe. Placówki działające w oparciu o model 3.0. charakteryzują przede wszystkim komfortowe przestrzenie i bogata oferta zakupowa. Asortyment, dostosowany do potrzeb zarówno młodszych, jak i starszych klientów, uwzględnia szeroki wybór świeżych warzyw i owoców, a także produktów bezglutenowych, bezlaktozowych i bezcukrowych oraz zdrowych artykułów z certyfikatem BIO.

Strefa TO GO, skierowana do osób żyjących w biegu, oferuje świeże przekąski, sałatki, soki, a także świeżo wypiekane i chrupiące pieczywo. W ofercie Netto znajdują się również produkty ekskluzywnych, światowych marek, dostępne w ramach programów lojalnościowych.

Oprócz otwarć nowych placówek, sieć prowadzi równolegle intensywny remodeling już istniejących. W efekcie, obecnie ponad 100 sklepów funkcjonuje – w mniejszym lub większym stopniu – zgodnie z nowym modelem Netto.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.