Acteeum: Galeria Chełm gotowa na otwarcie

Na prawie trzy tygodnie przed oficjalnym otwarciem, Galeria Chełm – pierwsze centrum handlowe w Chełmie – jest już gotowa. Wszystkie prace budowlane, konstrukcyjne i wyposażeniowe zostały ukończone zgodnie z harmonogramem i co równie ważne, obiekt został w pełni skomercjalizowany kompletując w 100 proc. ofertę zakupową, gastronomiczną i rozrywkową. Galeria Chełm zostanie otwarta 26 marca br.

Galeria Chełm – wspólne przedsięwzięcie Acteeum i Equilis – już teraz szykuje się na przyjęcie pierwszych klientów. Na prawie trzy tygodnie przed oficjalnym otwarciem, ta pierwsza galeria handlowa w Chełmie ma już za sobą wszystkie prace budowlane i konstrukcyjne. W pełni wyposażonym obiekcie dokonywane są ostatnie estetyczne szlify, aby już od pierwszego dnia jego funkcjonowania dostarczyć wspaniałych wrażeń i doznań wszystkim odwiedzającym. Jednocześnie, Galeria może poszczycić się 100-procentową komercjalizacją, potwierdzając tym samym wielką atrakcyjność wśród najemców oraz dużą dbałość o ofertę jak najlepiej dostosowaną do oczekiwań klientów z Chełma i regionu.

– Rozpiera nas szczęście i duma że już teraz jesteśmy gotowi na przyjęcie pierwszych klientów Galerii Chełm. Chcemy dzielić się tym szczęściem ze wszystkimi odwiedzającymi naszą chełmską galerię od pierwszego dnia otwarcia, zapewniając klientom kompleksową ofertę oraz prawdziwie radosne miejsce na mapie Chełma – mówi Monika Woźniak-Zawioła, dyrektor generalny Equilis w Polsce.

Po sprawnie zrealizowanym procesie deweloperskim, Galeria Chełm uzyskała już formalne pozwolenie na użytkowanie, co stanowi zwieńczenie projektu. Dni przed otwarciem Galerii wypełnione są ostatnimi przygotowaniami i dopinaniem na ostatni guzik najdrobniejszych szczegółów.

– Z wielkim zadowoleniem i ekscytacją przygotowujemy się do otwarcia Galerii Chełm. Po zakończeniu komercjalizacji dokładamy wszelkich starań aby każdy ostatni detal – techniczny, organizacyjny i estetyczny – był w pełni dopracowany i gotowy na przyjęcie naszych klientów i gości. Entuzjazm i wyczekiwanie, z jakim spotyka się nasz chełmski projekt napełnia nas satysfakcją także dlatego, że mimo nasycającego się rynku centrów handlowych, jesteśmy bardzo skuteczni w realizacji tego typu przedsięwzięć – wyjaśnia Tomasz Szewczyk, Managing Partner Acteeum Central Europe.

Galeria Chełm zaprasza na wielkie otwarcie, które odbędzie się we czwartek 26 marca, kiedy to pierwsi klienci będą mogli skorzystać z szerokiej oferty zakupowej, restauracyjnej i rozrywkowej – a także z wielu atrakcji i niespodzianek, jakie Galeria przygotowała na ten dzień.

Oferta Galerii Chełm

Galeria Chełm na powierzchni 17,5 tys. mkw. zaoferuje 55 lokali handlowych oraz ponad 550 miejsc parkingowych. Działka, na której powstaje nowe centrum handlowe zlokalizowana jest ona u zbiegu ulic Lubelskiej i Rejowieckiej (także stanowiącej obwodnicę Chełma), w miejscu, stanowiącym główny węzeł komunikacyjny miasta. Swym zasięgiem Galeria Chełm obejmie blisko 300 tys. mieszkańców oraz ruch przygraniczny z Ukrainą i Białorusią. 

Wśród najemców, którzy otworzą swoje salony w Galerii Chełm są już tak znane marki jak Lidl, Reserved, New Yorker, Douglas, Vistula, Bytom, Kruk, CCC, SMYK, Rossmann, Apart, Sizeer, RTV Euro AGD, Martes Sport, Sinsay, House, Cropp, home&you, Diverse, Big Star, Kubenz, Pepco, Dealz, Swiss, KiK, 4F, Ziaja, Esotiq, Deichmann, Vision Express, Briju, TUI, Play, Orange, Kantor Promes, Olimp, czy Księgarnie Świat Książki, oraz wiele innych.

O Acteeum

Acteeum Group jest prywatną międzynarodową firmą działającą na rynku nieruchomości komercyjnych oraz mieszkaniowych w Polsce, odejmującą się przeprowadzenia całego procesu deweloperskiego, od rozpoznania odpowiedniego terenu pod zabudowę, poprzez etap projektowania, budowy, komercjalizacji, aż po zarządzanie i sprzedaż obiektów.

Podejście Acteeum do projektów bazuje na wieloletnim doświadczeniu i znajomości polskiego rynku oraz procesu deweloperskiego. Spółka jest partnerem biznesowym dużych firm instytucjonalnych, m.in. CBRE Global Investors, Immofinanz, NepiRockcastle, BPI, Equilis jak również współpracuje z inwestorami prywatnymi. Acteeum skupia się na budowie dużych kompleksów handlowych oraz obiektów z przeznaczeniem na cele mieszkaniowe.

Acteeum posiada własne portfolio gruntów oraz negocjuje zakup kolejnych terenów pod budowę centrów handlowych, retail parków oraz na cele mieszkaniowe. Więcej o Acteeum na stronie www.acteeum.pl 

Acteeum jest wystawcą wiosennej edycji Shopping Center Forum 2020 Exhibition & Awards. Tegoroczna edycja Forum jest wyjątkowa – po raz pierwszy będzie dwudniowa. Odbędzie się w dniach 5-6 maja w Centrum Konferencyjnym Legia Warszawa.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.