scf-news-retailnet-pl-logo-white.svg

Dyrektor Galerii Przymorze: strefa gastronomiczna to miejsce często odwiedzane przez gości

galeria-przymorze

Gastronomia i usługi kosmetyczne wracają do pełnego funkcjonowania w Galerii Przymorze. Zarówno lokale i punkty gastronomiczne, jak i usługi kosmetyczne, działać będą zgodnie z wytycznymi sanitarnymi opracowanymi dla każdego z tych sektorów przez Ministerstwo Rozwoju i Głównego Inspektora Sanitarnego.

Gastronomia

Od poniedziałku 18 maja w restauracjach i kawiarniach, a także całej strefie gastronomicznej Galerii Przymorze, układ przestrzeni zostanie dostosowany do obowiązujących przepisów – stoliki zostaną rozsunięte na odległość 2 metrów od siebie, między gośćmi obowiązywać będzie dystans 1,5 m. Dla ułatwienia na podłodze wyklejono specjalne oznaczenia regulujące odległości pomiędzy oczekującymi na obsługę w poszczególnych lokalach. Ograniczeniu ulega również ilość osób mogących przebywać w strefie gastronomicznej (1 osoba na 4 m2). Obsługa przestrzegać będzie ścisłych norm sanitarnych, dezynfekując stoliki oraz stosując środki ochrony osobistej – nosząc maseczki oraz rękawiczki.

W strefie gastronomicznej ustawiony został dodatkowy dozownik z płynem dezynfekującym oraz informacje z zaleceniami przestrzegania zasad sanitarnych m.in. z ważną dla klientów informacją, że zasłanianie nosa i ust przez klientów nie obowiązuje w trakcie konsumpcji.

– Galeria Przymorze to centrum sąsiedzkie, więc wiele osób, które mieszka w okolicy, z chęcią przychodziło tu na kawę czy rodzinny obiad do strefy gastronomicznej. Dlatego bardzo cieszy nas otwarcie strefy gastronomicznej z możliwością konsumpcji na miejscu, ponieważ jest to miejsce często odwiedzane przez naszych gości – mówi Agnieszka Wojtaszczyk, Dyrektor Galerii Przymorze.

Od 18 maja w pełnym zakresie działać będą:

·         KFC

·         Pizza Hut

·         Subway

·         Kawiarnia Baika

·         Kawiarnia Sowa

·         Fresh Up Juice

Od 19 maja dodatkowo otworzy się Berlin Doner Kebap.

Salony fryzjerskie i kosmetyczne

Od poniedziałku będzie również można odwiedzić salon kosmetyczny Pacykarnia.  Najważniejsze zasady bezpieczeństwa sanitarnego, wprowadzone w lokalu:

·         przyjmowanie klientów wyłącznie po wcześniejszym umówieniu wizyty;

·         każdorazowa dezynfekcja stanowiska po wizycie klienta;

·         stosowanie przez obsługę środków ochrony osobistej (noszenie maseczek i rękawiczek) przy wykonywaniu usługi;

·         utrzymywanie 2-metrowego dystansu pomiędzy poszczególnymi stanowiskami pracy w lokalach.

Galeria Przymorze działa w poszerzonej formule już od 4 maja. Po otwarciu salonu kosmetycznego oraz lokali gastronomicznych i strefy gastronomicznej w szerszej formule (z konsumpcją na miejscu), nieczynne wciąż pozostaną biura podróży, miejsca rozrywkowe (m.in. plac zabaw dla dzieci), a także klub fitness.

Facebook
LinkedIn
PARTNERZY
PULS RYNKU
SCF DATABASE
logo blue SCF News - Retailnet.pl-clear
Codzienny newsletter

dla profesjonalistów rynku centrów handlowych: najemców, deweloperów i inwestorów.

Subscribe

* indicates required