Strona główna Newsletter SCF 2023 Spring

Już jutro SAP Retail Day, konferencja online dla przedstawicieli branży handlowej

O nowej rzeczywistości w handlu, innowacyjnych rozwiązaniach sprzedażowych, nowoczesnych narzędziach zarządzania łańcuchem dostaw czy planowania przyszłego popytu, a także w jaki sposób zaplanować transformację cyfrową, by przeprowadzić ją z sukcesem powiedzą eksperci SAP oraz zaproszeni goście, podczas konferencji online SAP Retail Day, która odbędzie się już 5 listopada 2020 roku (najbliższy czwartek). Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Wystarczy zarejestrować się na stronie LINK

Spotkanie SAP Retail Day będzie prowadzone online i rozpocznie się o godzinie 9.30 rano. Podczas konferencji eksperci i przedstawiciele SAP zaprezentują nowoczesne rozwiązania informatyczne, które – w nowej rzeczywistości związanej z pandemią – mogą wspomóc firmy z branży retail. Wśród prelegentów znajdą się przedstawiciele partnerów: PwC, Microsoft, Westernacher, Apollogic, Bilot, GK Software, Si-eCommerce, a także klienta, którym jest Śnieżka.

SAP Retail Day to wydarzenie dedykowane przedstawicielom kadry zarządzającej z sektora handlu detalicznego oraz dóbr konsumenckich, w tym dyrektorom zarządzającym, menedżerom ds. e-commerce, logistyki. 

SAP Retail Day: transformacja cyfrowa w handlu detalicznym

Plan konferencji został podzielony na trzy bloki tematyczne:

1.  Jak zacząć? Transformacja cyfrowa w retailu – w pigułce

2.  Nowoczesna logistyka w świecie online i offline

3. Jak planować, aby zwiększyć sprzedaż?

Uczestnicy będą mieli okazję posłuchać ekspertów, którzy podzielą się swoimi spostrzeżeniami na temat wyzwań biznesowych i współczesnych trendów, oraz opowiedzą jak zaplanować transformację cyfrową i jak z sukcesem przeprowadzać. Poznają również nowoczesne rozwiązania biznesowe z obszaru logistyki, które pomogą im nie tylko zachować konkurencyjność, ale także wygrywać w dynamicznie zmieniającym się otoczeniu. A także spojrzeć na branżę przez pryzmat innowacyjnych projektów wspierających proces planowania oraz sprzedaży.

Spotkanie już 5 listopada 2020 roku

Konferencja SAP Retail Day to spotkanie online branży handlowej, które odbędzie się 5 listopad 2020 r. Udział jest bezpłatny. Wystarczy zarejestrować się na stronie LINK