PARTNERZY PORTALU

Do grona najemców Portu Łódź dołączył kolejny salon jubilerski

Domańscy, Port Łódź

Ofertę centrum handlowego Port Łódź uzupełniła rdzennie łódzka marka z ponad 30-letnim doświadczeniem na rynku – Jubiler Domańscy. Nowy najemca zajął powierzchnię blisko 94 mkw.

– Bardzo się cieszymy, że kolejna łódzka marka o wieloletniej, ugruntowanej pozycji na rynku, zdecydowała się otworzyć swój salon w naszym Centrum. Segment jubilerski w Porcie Łódź tworzą zarówno popularne, sieciowe marki, jak i lokalni przedsiębiorcy, z którymi szczególnie mocno związani są nasi klienci – mówi Andrzej Cieślik, dyrektor centrum handlowego Port Łódź.

Jubiler Domańscy to marka z ponad 30-letnią historią, która sięga początku lat osiemdziesiątych. Przez ten czas systematycznie zdobywała zaufanie kolejnych klientów i rozwijała swój asortyment. Obecnie firma oferuje szeroki wybór biżuterii srebrnej, złotej, modowej oraz brylantów. W jej portfolio znaleźć można zarówno wyroby własne, jak i kolekcje zagranicznych marek, wykorzystujących i tworzących światowe trendy, takich jak Melano, Nomination Italy, Ti Sento Milano czy Coeur de Lion. Jubiler Domańscy specjalizuje się również w tworzeniu i doborze biżuterii ślubnej. Firma proponuje ponadto kompleksowy wachlarz usług jubilerskich, w szczególności odświeżanie i naprawę biżuterii, jak również skup złota i jego przerabianie. Ze względu na stale rosnącą liczbę klientów, marka prowadzi dynamiczną ekspansję. Salon Jubilera Domańscy w Porcie Łódź będzie czwartym punktem handlowym tej sieci na terenie miasta.

Nowo otwarty salon jubilerski znajduje się w sąsiedztwie sklepów Ryłko, H&M czy Reserved. Jubiler Domańscy uzupełnił ofertę biżuteryjną Portu Łódź, w którym swoje lokale mają już m. in. marki Apart, Dom Jubilerski A&A, Pandora, W. Kruk czy Yes.

Port Łódź największym podmiejskim centrum handlowym w regionie

Port Łódź wraz ze strategicznym partnerem sklepem IKEA, jest największym podmiejskim centrum handlowym w regionie. Przejrzyście rozplanowany parterowy budynek został tak zaprojektowany, aby stworzyć najbardziej przyjazne warunki do robienia zakupów i spędzania czasu. Dogodne zagospodarowanie przestrzeni dopełniło nowatorskie Patio, czyli strefa rekreacyjno-handlowa o powierzchni 7 tys. mkw. ze sceną, fontanną i strefami zabaw dla dzieci. Lokalizacja Portu, otoczona siatką połączeń komunikacyjnych, zapewnia łatwy dostęp do najlepszych sklepów, restauracji, kawiarni i butików z modą.

Facebook
LinkedIn

Informacje partnerów portalu

Projekty

park handlowy
103 000 m2
Port Łódź wraz ze strategicznym partnerem sklepem IKEA, jest największym podmiejskim centrum handlowym w regionie. Cały kompleks handlowy ma ponad…
Baza danych

Firmy

Ingka Group to: IKEA Retail prowadząca 367 sklepów IKEA, Ingka Investments, której główną misją jest ochrona finansowej niezależności grupy w…
Baza danych

Najnowsze informacje

Scroll to Top