Strona główna Newsletter SCF 2023 Spring

Autorski salon beauty „by Juźwin&Kobielski” powstanie w Browarach Warszawskich

Styliści Sebastian Kobielski i Jarosława Juźwin już wkrótce wniosą kawałek swojej codzienności do Browarów Warszawskich. Duet przygotowuje się do otwarcia autorskiego salonu beauty. W powstającym w Browarach Warszawskich salonie „by Juźwin & Kobielski” tworzą przestrzeń kreatywną, do której zaproszą wszystkich pragnących zmiany i zdecydowanych powierzyć im swój wizerunek.

– Poza oczywistym i podstawowym aspektem usługowym w zakresie beauty-spa, czyli fryzjerstwo oraz make-up, stylizacja paznokci i konsultacje wizerunkowe, w „pracowni” będą odbywały się wydarzenia kulturalno-artystyczne i edukacyjne, zarówno na miejscu jak i on-line. Zawsze byliśmy i jesteśmy zaangażowani w sprawy lokalnej społeczności z szerokim spojrzeniem na to, co dzieje się w otaczającym nas świecie, podobnie chcemy działać w Browarach Warszawskich – podkreśla Sebastian Kobielski, współwłaściciel koncpetu.

By Juźwin & Kobielski dla swoich klientów szykują wiele niespodzianek. W ich nowym salonie pojawią się zabiegi dedykowane tylko temu miejscu. Będzie można wziąć udział w szkoleniach indywidualnych i profilowanych, a dodatkowo powstanie także autorska platforma on-line.

Jarosława Juźwin i Sebastian Kobielski
Jarosława Juźwin i Sebastian Kobielski

Browary Warszawskie miejscem idealnym

Artyści długo szukali miejsca, które stanie się ich pierwszym wspólnym salonem. Jednak po wielu rozmowach i konsultacjach, również z klientkami, zdecydowali, że Browary Warszawskie to najlepsza lokalizacja dla ich innowacyjnego projektu, którym przypieczętują 18-letnią znajomość i 15-letnie doświadczenie w branży. Salon powstaje w parterze budynku Apartamentów przy Bramie przy ul. Krochmalnej.

– Nowy lokal i jego wnętrze świetnie oddadzą naszą estetykę w połączeniu z ekologią i funkcjonalnością. Jesteśmy bardzo zadowoleni z towarzystwa naszych bliższych i dalszych sąsiadów, którzy tak jak my wybrali Browary Warszawskie. Razem tworzymy bardzo ciekawy i wyspecjalizowany kalejdoskop usług i wrażeń. Browary szanują i wznawiają tradycję miejsca, zachowują balans między biznesem i lifestylem, designem a historią. Inwestycja jest budowana w odpowiedzialny i ekologiczny sposób. To wszystko przekonało nas, że w takim miejscu chcemy być. Jestem przekonany, że wspólnie stworzymy wyjątkową społeczność – zaznacza Jarosław Juźwin.

Wystrój wnętrza na razie pozostaje tajemnicą. Wiadomo jednak, że będzie połączeniem nowoczesności i ekologicznych rozwiązań.

– Dzielnica Spotkań i Smaków kiełkująca w kwartale ulic Grzybowska, Krochmalna, Wronia i Chłodna nabiera barw. Komponując ofertę tego fragmentu Warszawy postawiliśmy na unikatowe koncepty. Zaplanowaliśmy Browary Warszawskie jako miejsce wielowymiarowe. Można tu zarówno mieszkać, jak i pracować. Zielone place pozwolą spędzić czas na świeżym powietrzu. Z kolei przekraczając próg historycznych przestrzeni czy nowych budynków zapraszamy gości do poznawania nietuzinkowych konceptów kulinarnych kuszących dobrym jedzeniem, wyspecjalizowanych sklepów z jakościowymi produktami, klimatycznych kawiarni, rzemieślniczej piekarni czy cukierni potrafiącej zmieniać desery w małe dzieła sztuki.  Będzie tu można zyskać czas dla siebie i skorzystać z profesjonalnych usług. Wychodzimy od założenia, że miasto ma przyciągać i wciągać wielością możliwości dostępnych na wyciągnięcie ręki. I takie stają się Browary Warszawskie, do których dołączył duetu Juźwin & Kobielski – mówi Karolina Prędota-Krystek, odpowiedzialna za finalizację tej umowy.

Styliści są w trakcie zaawansowanych prac wykończeniowych. Póki co nie zdradzają zbyt wiele, ponieważ element zaskoczenia w ich pracy jest zawsze najważniejszy. Efekt ich pracy będzie można podziwiać już w na przełomie stycznia i lutego 2021 roku.