Pierwszy salon Duka w Gorzowie Wielkopolskim

7 czerwca odbyło się otwarcie pierwszego salonu Duka w Gorzowie Wielkopolskim. Sklep zlokalizowany został na poziomie 0 gorzowskiego obiektu handlowego.

– Do tej pory mieszkańcy Gorzowa Wielkopolskiego i okolic mieli utrudniony dostęp do naszych produktów, ponieważ najbliższe salony Duka znajdują się w Poznaniu i Szczecinie. Od dłuższego już czasu chcieliśmy to zmienić – mówi Karolina Małaczek, ‎dyrektor marketingu w Duka International S.A.

Nowy franczyzowy salon Duka

To już kolejny salon franczyzowy Duka w Polsce, a czwarty powstały we współpracy z Tomaszem Żegotą, partnerem franczyzowym Duka.

– Cieszę się, że współpraca z Duka tak dobrze się układa, ale jeszcze bardziej cieszy mnie fakt, że klienci tak entuzjastycznie przyjmują otwierane w ich miastach salony Duka – podkreśla Tomasz Żegota.

Od początku 2017 roku sieć ze skandynawskim designem Duka otworzyła 3 sklepy, w tym jeden w Holandii i dwa w Polsce. W planach spółki są także kolejne otwarcia i modernizacja salonu w Warszawie. Kolejny salon otwarty zostanie także w galerii w Białymstoku. Ponadto jeszcze przed tym wydarzeniem marka planuje reotwarcie salonu Duka w największej galerii handlowej w Polsce – w warszawskiej Arkadii.

Sieć Duka w Polsce obecnie tworzy 58 sklepów zlokalizowanych w największych i najbardziej prestiżowych centrach handlowych oraz sklep internetowy: www.duka.com.