Komfort: nowe otwarcia i remodeling sieci

Sklepy Komfort to sieć 153 sklepów, a liczba ta nieustannie wzrasta. Konsekwentny i dynamiczny rozwój sprawia, że marka nie tylko rośnie, ale i ulega zmianom. Równolegle do nowych otwarć Komfort przeprowadza proces remodelingu wnętrz istniejących sklepów.

W pierwszym kwartale 2018 roku Komfort zmodernizował dziewięć sklepów. Wieloletnie sklepy franczyzowe w Jarocinie oraz Zduńskiej Woli przekształcono w nowy, efektywny model franczyzy depozytowej. Zgodnie z tym modelem otwarto również nowy sklep franczyzowy w Starogardzie Gdańskim. W marcu sieć powiększyła się o dwa nowe sklepy własne – w Ostrołęce i Tychach. Rozwój sieci na terenie całego kraju to prawdziwa szansa na zaprezentowanie najlepszej na rynku oferty podłóg jeszcze większej grupie klientów. To zdecydowana odpowiedź marki na bieżące potrzeby klientów związane z wiosennymi remontami i metamorfozami mieszkań oraz domów.

Już wkrótce kolejne wielkie otwarcia. 18 kwietnia odbędą się uroczyste otwarcia dwóch sklepów franczyzowych w Biłgoraju oraz Ciechanowie. Sklepy ukażą się w nowej odsłonie, w zupełnie innej, nowoczesnej stylistyce. Komfort charakteryzuje nie tylko bogaty asortyment, ale także nowoczesny design salonów. Zgodnie z najnowszym konceptem do aranżacji nowych sklepów wykorzystuje się najmodniejsze kolory – biały i czarny. Podkreślą one nowoczesny charakter wnętrza, rozświetlą i optycznie powiększą przestrzeń. Elementami nadającymi przytulności są meble w naturalnym odcieniu drewna.

26 kwietnia z kolei Komfort otworzy kolejny sklep własny. Sklep w Żorach przy ul. Kościuszki 51 to już 153. sklep w sieci.

Sprawdzony model biznesowy

Ponad 25-letnia obecność na rynku i zdobyte w tym czasie doświadczenie pozwoliły stworzyć bezpieczny i rentowny model biznesowy oparty na franczyzie depozytowej. Koszty inwestycji w placówkę franczyzową w całości ponosi Komfort. Jedynym finansowym kosztem partnera jest opłata za przystąpienie do sieci w wysokości 50 tys. zł netto. Komfort zapewnia swoim franczyzobiorcom najlepszą na rynku ofertę podłóg, w atrakcyjnych cenach, gdzie asortyment jest odpowiedzią na najmodniejsze trendy sezonu, a także wsparcie logistyczne, szkoleniowe i marketingowe. Takie zasady zapewniają franczyzobiorcy bezpieczeństwo oraz szansę na stabilny rozwój.

Kompleksowa obsługa

Komfort to również profesjonalny doradca gwarantujący kompleksową obsługę – od doradztwa po transport i montaż. Firma dostarcza produkty bezpośrednio do klienta na terenie całej Polski, gwarantując odpowiednie zabezpieczenie towaru w trakcie transportu i rozładunku. Ponadto doświadczenie montażystów, specjalistyczne wyposażenie oraz znajomość produktów przekładają się na sprawny i profesjonalny montaż.