Hosso otwiera regionalne centrum handlowe na Pojezierzu Drawskim

Inwestycja Grupy Hosso w Drawsku Pomorskim jest na ostatnim etapie przygotowań. Nowe centrum handlowo-rozrywkowe Hosso będzie otwarte na zakończenie pierwszego kwartału 2019 roku. Pierwsze lokale zostały już wydane najemcom. Projekt zostanie zaprezentowany podczas wiosennej edycji Shopping Center Forum 2019 Exhibition & Awards.

Galeria Hosso w Drawsku Pomorskim stanowi połączenie centrum handlowego z bogatą ofertą gastronomiczną oraz rozrywkową. W centrum znajdować się będzie salon Neonet z ofertą sprzętu AGD, RTV, sprzętu komputerowego, fotograficznego oraz GSM. W Hosso obecna będzie również sieć Pepco z odzieżą oraz produktami do domu w niskich cenach, oraz sklep KiK. Szeroką ofertę drogeryjną zapewni dominujący na rynku Rossmann, natomiast w odzież sportową klienci będą mogli zaopatrzyć się w sklepach 4F lub Martes Sport, który oferuje także sprzęt sportowy. Nie zabraknie znanych marek modowych, jak Sinsay czy Top Secret, ponadto w galerii pojawi się salon wiodącej na rynku marki obuwniczej CCC. Na terenie centrum Hosso znajdzie się także kręgielnia oraz rozbudowana nowoczesna strefa food court.

– Starannie dobraliśmy najemców do galerii w Drawsku Pomorskim, zgodnie ze specyfiką miasta i oczekiwaniami przyszłych klientów. Galeria Hosso będzie atrakcyjna nie tylko jako centrum z bogatą ofertą handlową, ale także jako miejsce spotkań dla mieszkańców miasta i okolic – mówi Anna Hawrylik, dyrektor ds. komercjalizacji.

Galeria Hosso to 3-piętrowy nowoczesny obiekt o łącznej powierzchni około 10 tys. mkw., który został przygotowany tak, aby swoją ofertą trafiać do szerokiego grona mieszkańców Drawska, okolicznych miejscowości, a także licznie odwiedzających je turystów. Będzie również odpowiedzią na potrzeby rozrywkowe, kulturalne oraz konsumpcyjne stacjonujących żołnierzy z pobliskich jednostek NATO. Galeria jest zlokalizowana w pobliżu centrum miasta. Przy budynku inwestor wybudował parking na 120 samochodów.

Zasięg Galerii Hosso w Drawsku Pomorskim obejmuje około 130 tys. osób. Centrum Hosso będzie największą galerią w regionie.

Ok. 100 tys. mkw. powierzchni handlowej

Grupa Hosso jest właścicielem galerii handlowych m.in. w Kołobrzegu, Szczecinku, Gryficach, Białogardzie, Gubinie, Policach i Świebodzinie. W kolejnych latach Grupa  planuje dalszy rozwój, w tym m.in. drugi etap inwestycji w Gubinie. – Widzimy ogromny potencjał w galeriach rozrywkowo-handlowych w mniejszych miejscowościach. Nasze centra doceniają także najemcy, którzy powiększają powierzchnię sklepów – zapowiada Anna Hawrylik.

Hosso stawia na obiekty rozrywkowo-handlowe. Najnowsze Galerie Hosso to nie tylko miejsca, gdzie odwiedzający mogą zrobić zakupy w sklepach znanych marek, ale także centra z bogatą ofertą rozrywkową i gastronomiczną. Łączna powierzchnia handlowa wszystkich obiektów Grupy Hosso wynosi ok. 100 tys. mkw.