Rusza zmodernizowany lokal Pizza Hut w Szczecinie

Otwarto po gruntownym remoncie nowy lokal Pizza Hut w centrum handlowym Galaxy w Szczecinie. Wznowienie działalności restauracji po remodelingu jest jednym z pierwszych otwarć w nowym food courcie szczecińskiego centrum handlowo-rozrywkowego.

Odświeżony lokal Pizza Hut to dwupoziomowa restauracja zapewniająca pełną obsługę kelnerską. Jest to jedno z pierwszych otwarć w Centrum Handlowo-Rozrywkowym Galaxy w którym od sierpnia br. trwa remont strefy food court.

Nowa przestrzeń gastronomiczna w CHR Galaxy

Przestrzeń gastronomiczna Centrum Handlowo-Rozrywkowego Galaxy w Szczecinie którego właścicielem i zarządcą jest EPP diametralnie się zmienia. Nowa przestrzeń gastronomiczna zyska zupełnie nowy wygląd i nazwę – FoodPort. FoodPort zostanie zaaranżowany na II piętrze Centrum i będzie można tu znaleźć wiele klimatycznych restauracji oraz poczuć portowy klimat miasta. Docelowo w strefie FoodPort do dyspozycji klientów będzie 600 miejsc siedzących, a powierzchnia restauracji powiększy się o 750 mkw.

– Powstanie niebanalna przestrzeń, w której główną rolę będą odgrywać elementy nawiązujące do kultowego Grzybka czy Pasztecika. Całość będzie miała portowy charakter. Pojawią się nowi najemcy i jestem przekonana, że nasz FoodPort spodoba się naszym stałym bywalcom i  przyciągnie do nas nowych klientów – mówi Monika Gogacz, Dyrektor CHR Galaxy.

Prace remontowe w nowym food courcie będą trwały do grudnia 2019 roku. W CHR Galaxy pojawią się również nowe marki. Do grona najemców dołączą Kuchnia Marche, Express Oriental, Pasibus i Papa Diego.

Przypomnijmy, sieć Pizza Hut w Szczecinie tworzy 5 restauracji zlokalizowanych poza CHR Galaxy także w centrum Stara Cegielnia, przy ul. Struga, przy ul. 26 Kwietnia oraz w centrum Kaskada.